NEDİR?

AKILLI ŞEHİR EKOSİSTEM BULUŞMASI

İşinizi Büyütün! Akıllı Şehir Meetup Etkinliğine Davetlisiniz!

Rekabet gücünü arttırmak, ürün ve servislerinizi çeşitlendirmek ve yeni iş ortaklıkları kurmak üzere 15 Şubat 2018 tarihinde Smart City Lab programı altında gerçekleşecek Meetup etkinliğine davetlisiniz.

“Smart City Lab” oluşumu özel sektör temsilcilerinin akıllı şehir konusunda proje geliştirme, Ar-ge, ticaret ve inovasyon süreçlerini yönettiği bir programdır. Kamu Teknoloji Platformu tarafından yürütülecek programın ilk aşaması olan meetup etkinliği ekosistemdeki stratejik konumdaki ana oyuncular ve KOBİ-startuplar ile buluşturuyor.

Meetup etkinliği şirketler arası iş ortaklıkları, yeni iş modelleri ve yeni pazarlar oluşturulması aşamasında önemli bir ticaret platformu sunmaktadır. Etkinlik ile ekosistemdeki tüm paydaşlar bir araya gelecek, B2B görüşmeler aracılığıyla stratejik iş ortaklıkları kurulması sağlanacaktır. Bu süreç KOBİ ve start-upların akıllı şehir ürünleri için yeni kurumsal yatırımcılar bulunmasını sağlamakla birlikte ürünlerin yüksek katma değer içeren hizmetlere dönüşmesine fırsatlar sunacaktır.

KOBİler akıllı ürün ve çözümlerini ekosistemdeki tüm iş ortakları ile masa başında teknik olarak paylaşacak ve  iş ortaklığı ekosistemi güçlendirilecek; KOBİlerin çözümleri global markaların satın alma ve iş ortaklığı programlarına dâhil edilecektir.

Katılım için http://www.akillisehirler.org/nasil-basvururum/ adresi üzerinden form doldurmanız yeterlidir.

Akıllı şehir ana oyuncuları ile birebir masabaşı görüşmeleri sağlayabileceğiniz etkinlikte sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Künye:

Tarih & Yer: 15 Şubat 2018 Perşembe, BTK ANKARA

Adres: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Eskişehir Yolu 10.Km No:276 06530 Çankaya/Ankara

*Katılım ücretsizdir.

*Kontenjan sınırlı olup katılımcıların belirlenmesinde ön başvuru önceliği gözetilecektir.

Etkinlik ile şehirlerin sorunlarına yönelik güvenilir, ilham verici, yenilikçi ve özgün çözüm önerileri geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Çözümlerin paylaşılacağı  platformda , iş ortaklığı ekosistemi güçlendirilecek ve KOBİlerin çözümleri global markaların satın alma ve iş ortaklığı programlarına dahil edilecektir.

Format

Tematik olarak kurulan 3 ana salon bulunacaktır. Her bir salonda aşağıdaki konular ele alınacak. Bu konular şehir sorunlarına farklı ölçeklerde çözümler üretilmesini tetikleyecek.

Bu formatta kamunun/belediyelerin önceden adreslediği sorunların çözümleri masada teknik olarak ürün/servis bazında tartışılacaktır.